Akumulatora metāla ripzāģis MILWAUKEE MCS 66
- Rokas metāla ripzāģis paredzēts zāģēšanai sausā veidā.
- Jaudīgs 1800 W, 4000 apgr./min motors
- Liels zāģēšanas dziļums – 66 mm.
Apraksts
Sausā veidā metāls tiek zāģēts ātri, tīri, neradot atskabargas.
Zāģē oglekļa un nerūsējošo tēraudu, alumīniju, izolācijas putu plāksnes.
Atšķirīgs attaisāms skaidu savākšanas aizsargs ļauj ātri iztīrīt atliekas un nomainīt disku.
Iegremdējamās zāģēšanas svira sniedz iespēju ātri un efektīvi veikt iegremdējamo zāģēšanu.
Tiek pārdots ar 42 zobu disku metāla zāģēšanai.
Specifikācija
| Svars | 6,4 kg |
| Apgriezienu skaits | 4000 apgr./min |
| Jauda | 1800 W |
| Diska diametrs | 203 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 15,87 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 66 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Standarta piederumi | Disks ar 42 metāla keramikas zobiem, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions











