Polistirola griešanas rāmis EDMA 1370mm
- Lielisks instruments polistirola plākšņu griešanai.
- Maksimālais griešanas garums: 1370 mm.
Specifikācija
| Svars | 6,1 kg |
| Jauda | 0,20 kW |
| Griešanas dziļums | līdz 330 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Tips | Polistirola griešanas instrumenti |
| Stieples garums | 1370 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt



