Leņķa slīpmašīna FLEX L850 125mm
- Ar aizsardzību pret nejaušu ieslēgšanos.
- Automātiska izslēgšana, kad iestrēdzis disks.
- Šaurs korpuss, mazs svars.
Apraksts
Darbvārpstas fiksācija.
Aizsardzība pret putekļiem.
Specifikācija
| Svars | 1,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 12200 apgr./min |
| Garums | 263 mm |
| Jauda | 850 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 263 x 75 x 105 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | M14 |
| Spriegums/frekvence | 220–240 V/50–60 Hz |
| Vada garums | 2,5 m |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt


