Leņķa slīpmašīna FEIN CG 15-125 BL
- Paredzēts efektīvai griešanai, slīpēšanai un atgratēšanas darbiem.
- Optimāla dzesēšana un temperatūras kontrole.
- Putekļu necaurlaidīgs, jaudīgs, kompakts, izturīgs, neprasa lielu apkopi.
Apraksts
Motora aizsardzība pret agresīviem keramikas un minerālu putekļiem.
Lieliska jaudas un svara attiecība.
Bezoglīšu motors ar pilnībā noslēgtu motora korpusu un atsevišķi uzstādītu motora elektroniku izcilam kalpošanas laikam.
Integrēta mīkstā palaišana, bloķēšanas kontrole, pārslodzes aizsardzība, ātruma izvēle, atsitiena kontrole, vibrācijas slāpēšanas rokturis un bremze nodrošina maksimālu drošību.
Šaurs rokturis, kompakts dizains un labi līdzsvarots, mazs instrumenta svars atvieglo darbu.
Ātri atvienojams uzgrieznis ātrai abrazīvu nomaiņai, neizmantojot papildu instrumentus.
Rūpnieciskais kabelis H07, 4 m garš.
Specifikācija
| Svars | 2,3 kg |
| Apgriezienu skaits | 3800-9000 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | 4,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 107,1 dB(A) |
| Jauda | 1,5 kW |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | M 14 |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Ātrās iespīlēšanas uzgrieznis, vibrācijas slāpēšanas rokturis, uzgriežņu atslēga, aizsargvāciņš. |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 3 mēnešu laikā no iegādāšanās piereģistrējot https://warranty.fein.com/, instrumentam garantija tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, FEIN instrumentu garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem.
FEIN akumulatora instrumentiem (izņemot AccuTec rūpnieciskos risinājumus, akumulatorus un lādētājus) pēc reģistrācijas tiek nodrošināta 3 + 2 gadu garantija- kopā 5 gadu garantija.
Lai izmantotu pagarināto garantiju, instruments jāreģistrē 3 mēnešu laikā pēc iegādes vietnē: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija attiecas uz: motoru, pārnesumkārbu, elektroniku, slēdzi un nodilstošajām detaļām.
Garantija neattiecas uz: bojājumiem, kas radušies pārslodzes, triecienu vai kritienu rezultātā, kā arī uz noņemamiem piederumiem (satvērējiem, rokturiem utt.).




