Leņķa slīpmašīna BOSCH GWS 1400
- Pastāvīgs ātrums, strādājot par ar liekāku noslodzi.
- Vienmērīgas palaišanas funkcija nodrošina drošību.
- Ierīkota optimizēta motora dzesēšana, aizsargs un aizsardzība pret atkārtotu palaišanu.
Apraksts
Iespējams griezt un slīpēt metālu, flīzes un ķieģeļus.
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 11000 apgr./min |
| Stiprinājums | M14 |
| Garums | 298 mm |
| Vibrācijas līmenis | 8,5 m/s² (virsmas, rupjā slīpēšana ), 3 m/s² (ar slīpēšanas papīru) |
| Trokšņa līmenis | 91 dB(A) |
| Jauda | 1400 W |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Stiprināšanas savienojums, aizsargs, piespiešanas uzgrieznis, uzgriežņu atslēga ar diviem radziņiem |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/


