Leņķa slīpmašīna BOSCH GWS 14-125 S 1400W
- Regulējams ātrums.
- Kompakts izmērs nodrošina ērtumu darba laikā.
- Raksturīga produktivitāte, jauda, izturīga konstrukcija.
Apraksts
Aizsardzība no putekļiem ar gaisa iesūkšanas atverēm instrumenta aizmugurējā pusē nodrošina maksimālu produktivitāti.
KickBack Control aizsargā pret atkārtotu palaišanu, Vibration Control aizsargā sānu rokturi.
Lieliski piemērota metāla un metināšanas šuvju slīpēšanai vai metāla, betona, ķieģeļu un flīžu griešanai.
Saderīgs ar Bosch putekļu nosūkšanas sistēmām GDE 125 EA-T Professional un GDE 115 / 125 FC-T Professional.
Integrēts pastāvīgs ātrums, lēnais starts un aizsardzība pret pārslodzi.
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 2800-11500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 5,7 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 103 dB(A) |
| Jauda | 1,4 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 327 x 265 x 108 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 22,23 mm |
| Vārpsta | M14 |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Aizsargs, atslēga, plastmasas griešanas aizsargs, piespiešanas uzgrieznis, papildu rokturis, stiprināšanas savienojums |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/






