Leņķa slīpmašīna BOSCH GWS 12-125 CT
- Kompakta, ērta un jaudīga.
- Izturīgs un jaudīgs motors, izturīgs pret slodzi.
- Piemērota slīpēšanai un metāla, flīžu, kā arī mūra griešanai.
Apraksts
Ergonomiska konstrukcija un mazāks rokturis nodrošina lielāku komfortu.
Instruments saderīgs ar Bosch putekļu nosūkšanas sistēmām GDE 125 EA-T Professional un GDE 115 / 125 FC-T Professional.
Integrēts pastāvīgs ātrums, lēnais starts un aizsardzība pret pārslodzi.
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 11000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 6,9 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 94 dB(A) |
| Jauda | 1,2 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 293 x 228 x 108 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 22,23 mm |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Birstītes diametrs | 75 mm |
| Standarta piederumi | Aizsargs, atslēga, plastmasas griešanas aizsargs, piespiešanas uzgrieznis, papildu rokturis, stiprināšanas savienojums |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/





