Leņķa slīpmašīna ar regulējamiem apgriezieniem BOSCH GWS 9-125 S
- Optimāla kontrole instrumenta mazā roktura un ergonomiskas konstrukcijas dēļ.
- Ātruma izvēles funkcija.
- Ir aizsargs un aizsardzība pret atkārtotu palaišanu.
Apraksts
Iespējams griezt un slīpēt metālu, flīzes un ķieģeļus.
Instruments saderīgs ar putekļu savākšanas piederumu „GDE 125 EA-T Professional”.
Specifikācija
| Svars | 1,9 kg |
| Apgriezienu skaits | 2800–11000 apgr./min |
| Stiprinājums | M14 |
| Vibrācijas līmenis | 7,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 93 db(A) |
| Jauda | 0,9 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 280 x 73 x 100 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Stiprināšanas savienojums, kartona kaste, aizsargs, piespiežamais uzgrieznis, papildu rokturis, atslēgas ar diviem radziņiem |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/





