Leņķa slīpmašīna PFERD ESER 12/25
- Liels griezes moments un vienmērīga griešanās ātruma regulēšana.
- Aizsardzība pret pārslodzi.
- Digitāla elektronika nodrošina pastāvīgu griešanās ātrumu.
Apraksts
Pārnesuma vārpsta ar CD-R stiprinājumu un M14 pārnesuma vārpsta ar iekšējo vītni.
Pārnesum ar 230 V spriegumu un kontaktdakšu, kura piemērota Eiropas tirgum.
Vienmērīga palaišana nodrošina drošu darbu.
Darbvārpstas fiksācijas tapa.
Specifikācija
| Svars | 3,34 kg |
| Apgriezienu skaits | 900–2500 apgr./min |
| Stiprinājums | 19 mm |
| Jauda | 1,2 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 369 x 72 x 227 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Veltņu slīpmašīnas |
| Elektrības spriegums | 230 V |
| Standarta piederumi | 4 m barošanas kabelis, roku aizsardzība, antivibrācijas rokturis, noņemama pārnesuma vārpsta |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |



