Gala slīpmašīna MAKITA GD0800C
Jauna liela ātruma rotācijas slīpmašīna ar maks. 8 mm cangu.
Apraksts
Ergonomisks plāna korpusa instruments slīpēšanas darbiem šaurās vietās. Makita īpašā savienojuma sistēma palīdz izvairīties no atsitiena. Iekšējā labirinta sistēmas konstrukcija aizsargā motoru un gultņus no piesārņojuma.
Specifikācija
| Svars | 1,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 7000-28000 apgr./min |
| Stiprinājums | 6 mm griebtuvas |
| Garums | 371 mm |
| Vibrācijas līmenis | 4,5 m/s² |
| Patrona | 6 mm (maks. 8 mm) |
| Jauda | 750 W |
| Tips | Gala slīpmašīna |
| Standarta piederumi | Atslēgas |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



