Elektriskā urbjmašīna FEIN GWP 10
- Mazs, ātrs elektriskais instruments vītņgriešanai, ir reversa funkcija.
- Ērts rokturis.
- Metāla pārnesuma galva.
- FEIN stabila ātruma augstas kvalitātes motors.
- Instruments tiek pārdots bez patronas.
Specifikācija
| Svars | 1,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-1000 / 0-450 / 0-680 apgr./min |
| Maks. griezes moments | 53/21 Nm |
| Patrona | konuss B12 |
| Jauda | 450 W (atdodamā – 250 W) |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Standarta piederumi | Rokturis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 3 mēnešu laikā no iegādāšanās piereģistrējot https://warranty.fein.com/, instrumentam garantija tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, FEIN instrumentu garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem.
FEIN akumulatora instrumentiem (izņemot AccuTec rūpnieciskos risinājumus, akumulatorus un lādētājus) pēc reģistrācijas tiek nodrošināta 3 + 2 gadu garantija- kopā 5 gadu garantija.
Lai izmantotu pagarināto garantiju, instruments jāreģistrē 3 mēnešu laikā pēc iegādes vietnē: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija attiecas uz: motoru, pārnesumkārbu, elektroniku, slēdzi un nodilstošajām detaļām.
Garantija neattiecas uz: bojājumiem, kas radušies pārslodzes, triecienu vai kritienu rezultātā, kā arī uz noņemamiem piederumiem (satvērējiem, rokturiem utt.).





