Trieciena uzgriežņu atslēga HiKOKI WR16SE
- Motors bez oglītēm.
- Kompakts un ērts.
- Lēnā starta funkcija.
- Regulējami triecieni.
- Maksimālais griezes moments: 360 Nm.
- Mīksts rokturis.
- Ērts griešanās virziena pārslēdzējs.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Svars | 2,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 1600 apgr./min |
| Garums | 228 mm |
| Vibrācijas līmenis | 17 m/s² |
| Maks. griezes moments | 360 Nm |
| Jauda | 0,37 kW |
| Triecienu skaits | 1900 tr./min |
| Skrūves skrūvēšanas diametrs | M12–M22 |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt


