Apmetuma izsmidzināšanas iekārta EUROMAIR Mixpro 30
- Lielas produktivitātes iekārta, kas izmantojama grīdu liešanā.
- Četri izturīgi riteņi nodrošina vieglu transportēšanu.
- Aizsardzība no elektrības jaudas traucējumiem.
Apraksts
Ūdensizturīga.
Specifikācija
| Svars | 255 kg |
| Spiediens | 0-25 bar |
| Jauda | 2,2 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 111 x 67 x 155 cm |
| Ražīgums | 16 - 26 l/min. |
| Šļūtenes garums | 100 m (maks.) |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 12 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


