Krāsas smidzināšanas aparāts EUROMAIR Eurospray S Mini
- Piemērots visiem krāsu veidiem.
- Darbam mazos un vidēja izmēra laukumos.
- Praktiskam darbam būvlaukumā.
Apraksts
Ir vienkāršots vadības panelis, ātri atbrīvojams sūknis, šarnīra padeves šļūtene krāsas smelšanai tieši no spaiņa, kabeļa spole un izturīgs rāmis uz gumijas sliecēm.
Kompakts un viegli transportējams.
Piemērots krāsām uz ūdens vai šķīdinātāja bāzes: lakām, koksnes krāsām, gruntij, dezinficēšanas līdzekļiem, emaljām u. c.
Specifikācija
| Svars | 18 kg |
| Jauda | 750 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 560 x 450 x 380 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V, 50-60 Hz |
| Ražīgums | 1,6 l/min |
| Maks. darba spiediens | 200 bar |
| Šļūtenes garums | 15 m |
| Standarta piederumi | Šļūtene 15 m Ø1/4", pistole ar uzgaļa turētāju, standarta uzgalis, eļļa virzuļsūknim 100 ml, seškantes uzgriežņu atslēga, plakana uzgriežņu atslēga, uzgriežņu atslēga ar atvērtu galu |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


