Metāla pulētājs FLEX BSE 14-3 100
Elektroniska apgriezienu skaita regulācija. Lēnais starts. Aizsardzība pret netīšu ieslēgšanos. Aizsardzība pret pārkaršanu. Ātra piederuma nomaiņa.
Specifikācija
| Svars | 2,9 kg |
| Apgriezienu skaits | 1000-3500 apgr./min |
| Stiprinājums | 19 mm |
| Jauda | 1400 W |
| Diska diametrs | 100 mm |
| Vada garums | 4,0 m |
| Tips | Pulētāji |
| Maksimālais instrumenta diametrs | 125 mm |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Atsūtīt
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt



