Perforators MAKITA HR5212C ar antivibrācijas sistēmu
2 darba režīmi: urbšana ar triecienu, kalšana. AVT (antivibrācijas sistēma) aktīva dinamiskā vibrācijas slāpēšana maksimāli samazina vibrāciju. Rokturis ar antivibrācijas sistēmu mazāk nogurdina strādnieku.
Specifikācija
| Svars | 11,9 kg |
| Apgriezienu skaits | 150-310 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 8-9 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 98 dB(A) |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 52 mm |
| Patrona | SDS Max |
| Jauda | 1510 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 599 x 140 x 287 mm |
| Urbšanas ar dimanta kroni cauruma diametrs betonā | 160 mm |
| Triecienu skaits | 1100-2250 tr./min |
| Trieciena jauda | 19,1 |
| Perforatora funkcijas | 2 - urbšana ar triecienu, kalšana |
| Vada garums | 5 m |
| Tips | Divu funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | Dziļuma regulators, gala rokturis, sānu rokturis, smēre patronai. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



