Perforators MAKITA HR4013C
Pirmais perforators pasaulē, kas paredzēts visai darba dienai (8 st.) — itin maza vibrācija.
Apraksts
Aktīva dinamiskā vibrācijas slāpēšana (AVT) un vibrāciju mazinošs rokturis palīdz samazināt vibrāciju un darba laikā ir īpaši ērts. Rekomendējams cenšoties izvairīties no vibrācijas ietekmes uz organismu.
Specifikācija
| Svars | 6,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 250-500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 5 m/s² (K faktors – 1,5 m/s²) |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 40 mm |
| Patrona | SDS Max |
| Jauda | 1000 W |
| Urbšanas ar dimanta kroni cauruma diametrs betonā | 105 mm |
| Triecienu skaits | 1450-2900 tr./min |
| Trieciena jauda | 8,0 |
| Perforatora funkcijas | 2 - urbšana ar triecienu, kalšana |
| Tips | Divu funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | Sānu rokturis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



