Perforators MAKITA HR4511C
Modelis ar īpaši zemu vibrāciju. AVT (antivibrāciinjas tehnoloģija), aktīva dinamiska vibrācijas slāpēšana maksimāli samazina vibrāciju. Papildu slēdzis darbam kalšanas režīmā. 2 darba režīmi — kalšana un triecienurbšana.
Specifikācija
| Svars | 9,0 kg |
| Apgriezienu skaits | 130-280 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 7,0 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 105 dB(A) |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 45 mm |
| Patrona | SDS Max |
| Jauda | 1350 W |
| Urbšanas ar dimanta kroni cauruma diametrs betonā | 125 mm |
| Triecienu skaits | 1250-2750 tr./min |
| Trieciena jauda | 9,4 |
| Perforatora funkcijas | 2 - urbšana ar triecienu, kalšana |
| Tips | Divu funkciju perforatori |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


