Atskaldāmais āmurs MAKITA HM0871C
Samazināta vibrācija brīvgaitā. Ērts paņemšanai plūdlīniju cilindra formas modelis. Elektroniska ātruma regulācija garantē lielāku produktivitāti. Indikators norāda, ka jāmaina oglītes.
Apraksts
Uzgali ērtākai lietošanai iespējams fiksēt 12 pozīcijās. Lietošanā ērts slīdošs slēdzis. Lielāka stabilitāte izmantojot gultņus trieciena daļā.
Specifikācija
| Svars | 5,6 kg |
| Vibrācijas līmenis | 8,0 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 97,3 db(A) |
| Patrona | SDS Max |
| Jauda | 1100 W |
| Triecienu skaits | 1100-2650 tr./min |
| Trieciena jauda | 8,1 |
| Tips | Atskaldāmais āmurs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




