Atskaldāmais āmurs HiKOKI H60MEY
- Motors bez oglītēm.
- Iespējams pieslēgt pie elektrības ģeneratora.
- Vibrācijas mazināšanas sistēma.
- Dubults korpuss: iekšējā daļa no plastmasas, ārējā – alumīnija.
- Regulējams ātrums.
- Liels slēdzis.
Specifikācija
| Svars | 12,2 kg |
| Garums | 585 mm |
| Vibrācijas līmenis | 11,1 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 99 dB(A) |
| Patrona | SDS Max |
| Jauda | 1500 W |
| Triecienu skaits | 1500–2100 tr./min |
| Trieciena jauda | 26,5 |
| Tips | Atskaldāmais āmurs |
| Standarta piederumi | Koferis, sānu rokturis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |


