Perforators MILWAUKEE PH 26 T
- Izturīgs un kompakts perforators mūra un betona urbšanai.
- 2,4 J trieciena jauda nodrošina labāko urbšanas ātrumu.
- 800 vatu motors nodrošina nepārspējamu urbšanas jaudu.
- Optimizēts 6–16 mm caurumu urbšanai.
- Drošības sajūgs aizsargā lietotāju gadījumā, ja urbis neparedzēti iesprūst.
- 4 m garš vads.
- 3 darba režīmi.
Specifikācija
| Svars | 2,4 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–1500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 13,6 m/s² |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 30 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 26 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Jauda | 800 W |
| Triecienu skaits | 0–4500 tr./min |
| Trieciena jauda | 2,4 |
| Perforatora funkcijas | 3 – urbšana, urbšana ar triecienu, kalšana |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | Soma instrumentam |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions



