Perforators HiKOKI DH52MEY
- Motors bez oglītēm.
- UVP – oriģināla aktīva vibrācijas mazināšanas sistēma.
- Pats mazākais vibrācijas līmenis savā klasē.
- Alumīnija korpuss ar dubultu plastmasas izolāciju.
- Uzlabotas ergonomikas rokturis.
- Ātra lielu caurumu urbšana.
Specifikācija
| Svars | 11 kg |
| Apgriezienu skaits | 110–280 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 9,7 m/s² |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 52 mm |
| Patrona | SDS Max |
| Jauda | 1500 W |
| Urbšanas ar dimanta kroni cauruma diametrs betonā | 160 mm |
| Triecienu skaits | 1000–2400 tr./min |
| Trieciena jauda | 18.8 J |
| Tips | Divu funkciju perforatori |
| Kopējais garums | 585 mm |
| Standarta piederumi | Koferis, sānu rokturis, smērviela |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt


