Elektriskā skārda izciršanas mašīna MAKITA JS3201J
Jaudīgs motors grūtiem mīkstā un nerūsējošā tērauda griešanas darbiem.
Apraksts
Iegriež iegriezumu bez metāla zaudējumiem. Skaidri redzama tēmekļa līnija precīzākiem iegriezumiem. Liels rokturis
virspusē — ērti vadīt. Asmeņiem ir pa 4 griešanas šķautnēm. Ērtākam darbam iemontēts biezuma mērītājs.
Specifikācija
| Svars | 3,4 kg |
| Vibrācijas līmenis | 17 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 81 dB(A) |
| Griežamās loksnes biezums alumīnijā 200 N/mm² | 4,0 mm |
| Griežamās loksnes biezums metālā 400 N/mm² | 3,2 mm |
| Griežamās loksnes biezums metālā 600 N/mm² | 2,5 mm |
| Jauda | 710 W |
| Griežamās loksnes biezums metālā 800 N/mm² | 1,5 mm |
| Triecieni minūtē | 1600 kust./min |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Elektriskās skārda šķēres |
| Rādiuss | 50 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




