Elektriskā skārda izciršanas mašīna MAKITA JS1602J
Korpusa un slēdža forma ļauj strādāt ar vienu roku. Slēdzis nav fiksējams. Viegli maināmi asmeņi, katram 8 griešanas malas.
Specifikācija
| Svars | 1,6 kg |
| Vibrācijas līmenis | 7,0 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 79 dB(A) |
| Griežamās loksnes biezums alumīnijā 200 N/mm² | 2,5 mm |
| Griežamās loksnes biezums metālā 400 N/mm² | 1,6 mm |
| Griežamās loksnes biezums metālā 600 N/mm² | 1,2 mm |
| Jauda | 380 W |
| Griežamās loksnes biezums metālā 800 N/mm² | 0,8 mm |
| Triecieni minūtē | 4000 kust./min |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Elektriskās skārda šķēres |
| Rādiuss | 30 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






