Kanalizācijas cauruļu tīrīšanas ierīce MILWAUKEE M12 BDC6-202C
Kompakta un viegla profesionāla akumulatora kanalizācijas cauruļu tīrīšanas ierīce. Ir elastīga 6 mm spirāle, kas paredzēta cauruļu diametrā līdz 50 mm tīrīšanai. Tiek pārdota ar 2x2,0 Ah akumulatoru, lādētāju un spaini. REDLINK™ aizsardzība pret pārslodzi.
Apraksts
Darba vietas apgaismošanai iemontēts LED apgaismojums. Ļoti ērti transportēt un izmantot. Darbojas ar visiem Milwaukee M12 akumulatoriem. Spaiņa tilpums: 22,5 l.
Specifikācija
| Svars | 4,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–500 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora tilpums | 2 x 2,0Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 40 min |
| Caurules diametrs | 50 mm |
| Tips | Citi akumulatora instrumenti |
| Izmantojamās spirāles | 6, 8 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions












