Akumulatora magnētiskais urbšanas darbgalds FEIN AKBU 35 PMQW 18 V 2X8Ah
- Motors bez oglītēm.
- Ilgmūžīga konstrukcija.
- Īpaši mazs un viegls, piemērots darbam šaurās vietās.
Apraksts
Atmiņas funkcija.
Elektroniska griezes momenta iestatīšana.
Ar 8,0 Ah AMPShare ProCORE akumulatoru iespējams izurbt 31 caurumu.
Darbgalds paredzēts visiem urbšanas darbiem: seržu urbšanai, pagriežamajai urbšanai, vītņgriešanai, padziļināšanai un izurbšanai.
Vienkārša vadības sistēma palīdz izvairīties no sarežģījumiem un ir lietotājam viegli saprotama.
Ērts magnētiskais turētājs ļauj lietotājam precīzi iestatīt instrumenta pozīciju.
Urbšanas darbgalds izslēdzas automātiski, kad instruments novirzās vai noslīd.
Elektroniska akumulatora aizsardzība (ECP) aizsargā akumulatorus no pārslodzes, pārkaršanas un pilnīgas izlādēšanās.
Instruments piemērots izmantošanai ar visiem 18 V Bosch Professional un 18 V AMPShare ProCORE akumulatoriem un lādētājiem.
Standarta piederumi: 2 x 8,0 Ah akumulatori, dzesēšanas šķīduma sūknis, stiprināšanas siksna, skaidu āķis, 100 mm centrēšanas tapa, kontaktu aizsargs, dreifa atslēga, ātrais lādētājs, koferis.
Specifikācija
| Svars | 12,20 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 130–520 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 0,6 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 97,1 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 8,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Reversa funkcija | Ir |
| Tips | Citi akumulatora instrumenti |
| Vītnes griešana tēraudā | M14 |
| Maksimālais urbšanas dziļums tēraudā | 31 mm |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar urbjiem | 18 mm |
| Darbvārpstas solis | 260 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 3 mēnešu laikā no iegādāšanās piereģistrējot https://warranty.fein.com/, instrumentam garantija tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, FEIN instrumentu garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem.
FEIN akumulatora instrumentiem (izņemot AccuTec rūpnieciskos risinājumus, akumulatorus un lādētājus) pēc reģistrācijas tiek nodrošināta 3 + 2 gadu garantija- kopā 5 gadu garantija.
Lai izmantotu pagarināto garantiju, instruments jāreģistrē 3 mēnešu laikā pēc iegādes vietnē: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija attiecas uz: motoru, pārnesumkārbu, elektroniku, slēdzi un nodilstošajām detaļām.
Garantija neattiecas uz: bojājumiem, kas radušies pārslodzes, triecienu vai kritienu rezultātā, kā arī uz noņemamiem piederumiem (satvērējiem, rokturiem utt.).





