Akumulatora zobenzāģis MILWAUKEE M18 FHZ-0X
- FIXTEC patrona ļauj ātri un viegli mainīt asmeni, neizmantojot atslēgu.
- Motors bez oglītēm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
22 mm soļa garums ļauj labi kontrolēt griezumu, bez slodzes instruments attīsta 3 000 kust./min. ātrumu.
Grozāma pamatne ļauj izvēlēties optimālu griešanas pozīciju.
Viedā REDLINK PLUS™ sistēma nodrošina progresīvāko digitālo instrumenta un akumulatora aizsardzību no pārslodzes, tāpat unikāli palielina instrumenta jaudu pie noslodzes.
Milwaukee® projektētais un izgatavotais bezoglīšu POWERSTATE™ motors izceļas ar līdz 6 reizēm ilgāku ekspluatācijas laiku un līdz 70 % ātrāku zāģēšanu.
Akumulators REDLITHIUM-ION™ salīdzinājumā ar citām litija jonu tehnoloģijām darbojas līdz 2 reizēm ilgāk, uzkrāj līdz 20 % vairāk enerģijas, izceļas ar līdz 2 reizēm ilgāku ekspluatācijas laiku un labāk darbojas pat zemā temperatūrā, kas sasniedz –20 °C.
Gaismas diode apgaismo zāģēšanas līniju vāja apgaismojuma apstākļos.
Darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 2,6 kg (ar 5,0 Ah akumulatoru) |
| Vibrācijas līmenis | 9,9 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 95 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Gājiena garums | 22 mm |
| Triecieni minūtē | 0–3000 tr./min |
| Tips | Zobenzāģis |
| Standarta piederumi | Koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions






