Akumulatora ripzāģis MILWAUKEE M18 FCSRH66-0
- Zāģēšana leņķī līdz 53°.
- Ar jaudu nepiekāpjas elektriskajam zāģim.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
LED lampiņa apgaismo darba vietu.
Var zāģēt līdz 570 vienībām 90 mm x 45 mm priežu dēļu, ar vienu pilnībā uzlādētu 12,0 Ah akumulatoru.
190 mm zāģripa nodrošina 66 mm zāģēšanas dziļumu, tāpēc zāģis var zāģēt 3 saliktas OSB plāksnes.
Galā esošais rokturis un zāģripa kreisajā pusē nodrošina lielisku zāģēšanas līnijas redzamību.
Jaunās paaudzes POWERSTATE™ bezoglīšu motors, REDLINK PLUS™ elektronika un REDLITHIUM-ION™ HIGH OUTPUT™ 12,0 Ah akumulators nodrošina lielāko efektivitāti, izturību un ilgu darbības laiku, veicot intensīvus darbus.
Specifikācija
| Svars | 5,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 5800 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Diska diametrs | 190 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 30 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 66 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 48 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Standarta piederumi | zāģripa, putekļu nosūkšanas uzgalis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions











