Akumulatora virsfrēze MAKITA DRT50Z ar piederumiem
- Alumīnija korpuss un pamatne – ierīce ir precīzāka un izturīgāka.
- Regulējams ātrums dažādu materiālu griešanai.
- Lēnais starts.
- Plašas pielietojuma iespējas ar papildu piederumiem apmierinās dažādas vajadzības.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Specifikācija
| Svars | 2,1 kg |
| Apgriezienu skaits | 10000–30000 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Patrona | 6 / 8 mm |
| Tips | Frēzes |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





