Akumulatora lentes zāģis MILWAUKEE M12 BS-0
- Kompakts, viegls, pielāgots darbam ar vienu roku.
- Iespējams zāģēt dažādus materiālus: oglekļa un nerūsējošo tēraudu, varu, plastmasu, alumīniju.
- Aukstā griešana – nekādu dzirksteļu.
- Tīrs griezums.
- Darbojas ar visiem Milwaukee® M12™ akumulatoriem.
- Tiek pārdots ar zāģlenti (18 zobi collā), bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Instrumentā un akumulatorā iemontēta Redlink™ elektroniskā aizsardzības sistēma pret pārslodzi, kas nodrošina šajā klasē labāko sistēmas ilgmūžību.
Līdzsavru nodrošinoša roktura konstrukcija un astoņi lieli gultņu balsti garantē šajā klasē labāko griezuma kvalitāti.
Iemontēts enerģijas indikators un diožu apgaismojums sniedz iespēju strādāt ērtāk un apgaismot vāji apgaismotas darba vietas.
Specifikācija
| Svars | 2,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-85 apgr./min. |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Asmens garums | 687,57 mm |
| Tips | Lentzāģis |
| Griešanas platums | 41 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions






