Akumulatora iegremdējamais zāģis ar bluetooth savienojumu MAKITA DSP601ZJU
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
- Ar Bluetooth savienojumu.
- Motors bez oglītēm.
- Automātiskā bremze.
- Mīksts ergonomisks rokturis.
Specifikācija
| Svars | 4,4 kg |
| Apgriezienu skaits | 2500–6300 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 165 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 56 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




