Akumulatora kombinētais ripzāģis MAKITA DLS111ZU
Instruments darbojas ar visiem 18 V Li-ion akumulatoriem, izņemot 1,3 Ah. Motors bez oglītēm. Instruments tiek pārdots bez lādētāja un akumulatora.
Apraksts
Instrumentā un akumulatorā iemontēta elektroniskā aizsardzības sistēma nodrošina instrumenta izslēgšanos, kad uzlādes līmenis nokrities līdz minimumam. Tā tiek taupīts akumulators un paildzināts tā kalpošanas laiks.
Specifikācija
| Svars | 27,3 kg |
| Apgriezienu skaits | 4400 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V / 36 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 260 mm |
| Vārpsta | 30 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 91x279/ 68x310 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 91x197/ 68x218 mm |
| Tips | Ripzāģi / Garināšanas zāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





