Leņķa slīpmašīna BOSCH Biturbo GWS 18V-15C
- Integrēta BITURBO Brushless tehnoloģija.
- Piemērota metāla slīpēšanai un griešanai.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Jauda līdzvērtīga 1 500 W jaudas slīpmašīnai ar vadu.
Unikāla viedās apturēšanas sistēma.
Instrumentā iespējams papildus montēt Bluetooth Connectivity moduli.
50 % ātrāka griešana un produktīvāka slīpēšana, nekā izmantojot iepriekšējo modeļu elektriskās slīpmašīnas.
Motors bez oglītēm.
Ātra uzgriežņa piespiešana, neizmantojot papildu instrumentus.
Der visi Bosch Professional 18 V akumulatori un lādētāji.
Instruments savus parametrus sasniedz, izmantojot ProCore 18V akumulatorus no 5,5 Ah. Maksimālā jauda sasniedzama, izmantojot ProCORE 18V 8,0 Ah akumulatoru.
Saderīgs ar putekļu savākšanas piederumiem „GDE 115/125 FC-T Professional” un „GDE 125 EA-T Professional”.
Izceļas ar pastāvīgu ātrumu, aizsardzību pret pārslodzi, aizsargu, aizsardzību no atkārtotas palaišanas, vienmērīgu palaišanu un vibrācijas slāpēšanas sistēmu.
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 9800 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 1,5–4 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 92 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Patrona | M14 |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Stiprināšanas savienojums, koferis, aizsargs, papildu rokturis ar vibrācijas slāpēšanas sistēmu, ātrās fiksācijas uzgrieznis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.







