Zobenzāģis MILWAUKEE SSD 1100 X
Lielu zāģēšanas jaudu nodrošina jaudīgs 1100 W motors un 28 mm asmens solis. Slēdzis ar ātruma regulēšanas funkciju.
Apraksts
- Patrona FIXTEC ļauj ātri un viegli mainīt asmeni, neizmantojot instrumentus.
- Priekšējais aizsargs sargā strādnieka pirkstus no savainošanas, bet instrumentu – no ūdens, tādēļ strādāt ir drošāk.
- Izturīgs, ilgmūžīgs mehānisms.
- Pārdodams ar SAWZALL asmeni un 4 m garu kabeli.
Specifikācija
| Svars | 3,2 kg |
| Trokšņa līmenis | 91 dB(A) |
| Jauda | 1100 W |
| Gājiena garums | 28 mm |
| Triecieni minūtē | 0–2900 tr./min |
| Tips | Zobenzāģis |
| Funkcionālums | svārsta kustība |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions




