Akumulators BOSCH GBA ProCORE+ 18V 8,0Ah Professional
- Līdz 71 % ilgāks darbības laiks.
- Raksturīga liela jauda.
- Ilgāks izmantošanas laiks pie lielas slodzes.
Apraksts
Salīdzinot ar „ProCORE 18V 8,0Ah” akumulatoru, nodrošina līdz 71 % ilgāku darbības ilgumu.
Izmantojot ar BITURBO instrumentiem, nodrošina jaudu, kura līdzvērtīga līdz 2000 W jauda elektroinstrumentiem ar vadu.
Specifikācija
| Svars | 1 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 8,0 Ah |
| Jauda | 2000 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 77 x 117 x 69 mm |
| Tips | Akumulatori |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.



