Akumulatora ekscentriskā slīpmašīna MAKITA 40V MAX XGT BO002CGZ
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
- Ar elektronisko bremzi
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Jaudai bez oglītēm ir raksturīga augstāka efektivitāte un ilgāks kalpošanas laiks.
Pastāvīgo apgriezienu funkcija nodrošina stabilu ātrumu pat slodzes laikā, garantējot nemainīgus rezultātus.
Uzstādītā XPT tehnoloģija aizsargā pret mitrumu un putekļiem, padarot instrumentu piemērotu lietošanai dažādos apstākļos.
AWS tehnoloģija ļauj bezvadu putekļsūcējam automātiski sākt darbu ar slīpmašīnu.
Akumulators ir savienots, izmantojot vadu adapteri, kas padara pašu slīpmašīnu vieglu un viegli lietojamu.
Rotējošā poga ļauj pielāgot slīpēšanas ātrumu atbilstoši virsmas tipam.
Aizsardzība pret nejaušu aktivizēšanu.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 6000–10000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,7 m/s |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Gājiens | 5 mm |
| Tips | Ekscentriskās slīpmašīnas |
| Pamatnes diametrs | 150 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. / 36 mēn. garantija instrumentam, reģistrējot 4 nedēļu laikā no pirkuma datuma https://www.makita.lv/3-year-warranty.html |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


