Bezvadu triecienurbjmašīna MAKITA DHP487Z
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
- Labi sabalansēts svars nodrošina ērtu darbu.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Elektroniska ātruma kontrole.
Aizsargāts pret putekļiem un mitrumu.
LED darbavietas apgaismojums.
Specifikācija
| Svars | 1,4 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–500 / 0–1700 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 83 dB(A |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 36 mm |
| Tips | Trieciena urbjmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


