Akumulatora instrumentu komplekts MAKITA DLX2410G
Komplektācija: akumulatora urbjmašīna DDF484, akumulatora trieciena uzgriežņu atslēga DTW300, 2x6Ah akumulatori, ātrais lādētājs, koferis.
Apraksts
Akumulatora urbjmašīna DDF484
| Apgriezienu skaits | 0-500/2000 apgr./min |
| Maks. griezes moments | 54/30 Nm |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 38 mm |
| Svars | 1,8 kg |
| Patrona | 1,5-13 mm |
Akumulatora trieciena uzgriežņu atslēga DTW300
| Apgriezienu skaits | 0-1000/1800/2600/3200 apgr./min |
| Maks. griezes moments | 70/130/180/330 Nm |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M10-M20 |
| Cietināta uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M10-M16 |
| Svars | 1,8 kg |
| Triecienu skaits | 0-1800/2600/3400/4000 tr./min |
| Patrona | 1/2" |
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Akumulatora tilpums | 6,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Komplekti / Uzgriežņu atslēgas / Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2 x 6Ah akumuliatoriai, greitasis įkroviklis, lagaminas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


