Akumulatora urbjmašīna MAKITA DDF487Z
- Motors bez oglītēm.
- Kompakts izmērs, mazs svars – 1,4 kg.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Divkāršs LED darba vietas apgaismojums.
Aizsardzība pret putekļiem un mitrumu.
Elektroniska ātruma kontrole.
Specifikācija
| Svars | 1,4 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–500 / 0–1700 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 73 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 36 mm |
| Maks. griezes moments | 40 Nm |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


