Akumulatora uzgriežņu atslēga INGERSOLL-RAND W9691-K4E-EU
- Jaudīgs motors bez oglītēm.
- 360° leņķī regulējams rokturis.
- Instruments darbojas ar 2 akumulatoriem.
Apraksts
Aizsargāts no putekļiem un ūdens.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1" |
| Svars | 13,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-890 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 7,7 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 95,9 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Akumulatora tilpums | 2x5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 4000 Nm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 663x176x206 mm |
| Triecienu skaits | 1170 tr./min |
| Darba griezes moments | 250/550/3000 Nm |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | 4x5,0 Ah akumulatori, dubultais lādētājs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt






