Akumulatora trieciena uzgriežņatslēga MILWAUKEE M18 FIW2F12-502X
- Īpaši kompakta – kopējais garums ir tikai 124 mm.
- Griezes moments – 339 Nm.
- 4 darba režīmi.
Apraksts
1/2" kvadrāta frikcijas gredzens.
4 režīmu DRIVE CONTROL sistēma ļauj lietotājam izvēlēties no četriem dažādiem ātruma un griezes momenta iestatījumiem un uzlabot instrumenta universālumu.
Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem MILWAUKEE® M18™ akumulatoriem.
Bezoglīšu POWERSTATE™ motors darbojas ilgāk un ir līdz 20 % jaudīgāks.
REDLINK™ aizsardzība pret pārslodzi un pastāvīga ātruma uzturēšanas elektronika nodrošina klasē labāko izturību un ekspluatācijas īpašības.
Trīskārš gaismas diožu apgaismojums, kam raksturīga liela jauda, tāpēc labāk redzama darba vieta.
Skrūvju noņemšanas kontrole nodrošina visu griezes momentu, tad, kad skrūve tiek atbrīvota, samazinās apgriezienu skaits, lai stiprinājuma detaļa neizkristu.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Svars | 1,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-900 / 0-1650 / 0-2400 / 0-1200 apgr./min |
| Garums | 124 mm |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 339 Nm |
| Triecienu skaits | 0-1000 / 0-2400 / 0-3400 tr./min |
| Darba griezes moments | 102 / 203 / 339 / 34 Nm |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | 2x5,0 Ah akumulatori, lādētājs, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions






