Akumulatora urbjmašīna MAKITA DF332DSMJ
- Motors bez oglītēm – īsāks korpuss.
- Darba gaismas diode.
- Instruments lieliski piemērots darbam šaurās vietās.
- Ergonomisks gumijots rokturis.
Apraksts
- Instrumentā un akumulatorā iemontēta elektroniskā aizsardzības sistēma nodrošina instrumenta izslēgšanos, kad uzlādes līmenis nokrities līdz minimumam. Tā tiek taupīts akumulators un paildzināts tā kalpošanas laiks.
- Gultņu konstrukcija nodrošina instrumenta izturību.
Specifikācija
| Svars | 1,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–450/0–1500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 72 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 10 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 28 mm |
| Maks. griezes moments | 35/21 Nm |
| Patrona | 0,8–10 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 154 x 66 x 236 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2x4,0 Ah akumulatori, lādētājs, Makpac koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



