Akumulatora instrumentu komplekts MAKITA DDF484+DJR187
Komplektācija: akumulatora urbjmašīna MAKITA DDF484, akumulatora zobenzāģis DJR187. Tiek piegādāts MAKITA instrumentu somā.
Apraksts
DDF484
Motors bez oglītēm. Regulējams ātrums. 2 mehāniskie ātrumi. Ergonomisks dizains, tikai 172 mm garš instruments. Korpuss ir aizsargāts pret putekļiem un ūdens šļakatām. Integrētas 2 LED spuldzītes apgaismo darba zonu.
| Apgriezienu skaits | 0-500/0-2000 apgr./min |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 38 mm |
| Maks. griezes moments | 54/30 Nm |
| Patrona | 1,5 - 13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 172 x 79 x 261 mm |
| Svars | 1,8 kg |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 71 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
DJR187
Viegli maināmi asmeņi. Lielāks zāģēšanas ātrums un mainīts takta garums – zāģē daudz efektīvāk. Darba gaismas diode. Pakarams aiz āķa, ērti izmantot darba vietā.
| Svars | 3,7 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 439 x 83 x 320 mm |
| Zāģēšanas dziļums koksnē | 255 mm |
| Gājiena garums | 32 mm |
| Kustību skaits | 0–3000 kust./min |
| Vibrācijas līmenis | 16,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 95 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Komplekti / Skrūvgrieži / Urbjmašīnas / Zobenzāģis |
| Standarta piederumi | 3x5,0 Ah akumulatori, lādētājs, soma |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


