Akumulatora figūrzāģis MILWAUKEE M18 FJS-0X
- Motors bez oglītēm.
- Piecu pakāpju svārsta kustība uzlabo zāģēšanas efektivitāti.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Putekļu pūtējs nopūš skaidas no zāģēšanas līnijas.
Integrēts gaismas diožu darba vietas apgaismojums.
Noņemama mīksta pēda neatstāj zīmes un skrāpējumus, zāģējot mīkstus materiālus.
Milwaukee® projektētais un izgatavotais bezoglīšu POWERSTATE™ motors ir piemērots ilgai izmantošanai, instruments ātri griež līdz 32 m, 19 mm biezuma OSB plāksnes (ar 5,0 Ah akumulatoru).
Viedā sistēma REDLINK PLUS™ nodrošina modernāko digitālo instrumenta un akumulatora aizsardzību pret pārslodzi un ievērojami uzlabo instrumenta ekspluatācijas īpašības pie noslodzes.
Akumulators REDLITHIUM-ION™ izceļas ar labāku konstrukciju, elektroniku, efektīvumu un nodrošina ilgāku darbības laiku, ļauj ilgāk strādāt.
Milwaukee® patentēts FIXTEC asmeņu piespiedējs ļauj ātri un viegli nomainīt asmeņus.
Iespējams bez atslēgas regulēt pamatnes plāksnes leņķi no 0 līdz 45°.
Specifikācija
| Svars | 2,9 kg (ar akumulatoru) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Zāģēšanas dziļums kokā | 135 mm |
| Zāģēšanas dziļums tēraudā | 10 mm |
| Gājiena garums | 25 mm |
| Triecieni minūtē | 0–3500 kust./min |
| Tips | Figūrzāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions





