Akumulatora trieciena skrūvgriezis MAKITA TD110DSAJ
Kompakta seškantes patrona. Maksimālais griezes moments sasniedzams iestatot maksimālos apgriezienus. Lieliski piemērots darbam šaurās vietās. Ērts slēdzis. Darba gaismas diode.
Specifikācija
| Svars | 1,0 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-2600 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 110 Nm |
| Patrona | 1/4" seškante |
| Triecienu skaits | 0-3500 tr./min |
| Skrūves skrūvēšanas diametrs | M4–M8 |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M5–M12 |
| Rūdīta uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M5–M10 |
| Tips | Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | 2 x 2,0 Ah akumulatori, lādētājs DC10SA, Makpac koferis nr.1 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



