Akumulatora trieciena uzgriežņatslēga MILWAUKEE M18 ONEIWP12-0
Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja. Izmantojot Bluetooth™, savienojas ar Milwaukee® ONE-KEY™ mobilo lietotni. Vadiet savu Milwaukee instrumentu ar One key mobilo lietotni saskaņā ar savām vajadzībām. Kontrolēts ātrums, griezes moments, sākuma un beigu ātrums, antiatsitiena funkcija un LED.
Apraksts
Iestatiet / saglabājiet optimālos instrumenta parametrus ilglaicīgam darbam.
Iestatiet / saglabājiet instrumenta iestatījumu profilus nevainojamai kontrolei.
Izvēlieties no plaša darba iestatījumu pozīciju klāsta vai izveidojiet savus iestatījumus, nevainojamam darba rezultātam ar Milwaukee instrumentu.
Četri ātrumi.
Saglabājiet 4 dažādus parametrus instrumenta atmiņā.
Vairāk jaudas – nepārspējams 300 Nm griezes moments.
Vairāk ātruma – sasniedz ātrumu līdz 2500 apgr./min.
One key lietotne tāpat nodrošina jūsu instrumentu (inventāra) novērošanas funkciju.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Apgriezienu skaits | 900 / 1400 / 1900 /2500 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 40 / 120 / 220 / 300 Nm |
| Triecienu skaits | 1300/2100/2550/3200 tr./min |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions



