Akumulatora triecienskrūvgriezis MILWAUKEE M12 FID2-202X
- Lieliska jaudas un izmēra attiecība.
- Kompakts dizains.
- Satvērējs nodrošina ātru un vieglu urbju nomaiņu.
Apraksts
Šis rīks ir ideāli piemērots darbam šaurās, grūti sasniedzamās vietās.
Trīs LED lampiņas nodrošina augstas izšķirtspējas apgaismojumu un palielina darba vietas redzamību.
Trīs dažādi ātruma un griezes momenta iestatījumi un pašvītņgriezes režīms nodrošina maksimālu daudzpusību.
Bezoglīšu motors, REDLITHIUM™ akumulators un REDLINK PLUS™ viedā sistēma garantē izcilu jaudu, darbības laiku un izturību.
Piemērots visiem „MILWAUKEE“ 12 V akumulatoriem un lādētājiem.
Specifikācija
| Svars | 0,9 kg (ar 2,0 Ah akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0-1700/2900/3600 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | 14,35 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 110,25 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 170 Nm |
| Patrona | 1/4" seškante |
| Triecienu skaits | 4000 tr./min |
| Tips | Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | 2 x 2,0 Ah akumulatori, lādētājs, koferis |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions







