Akumulatora trieciena skrūvgriezis MILWAUKEE M18 BLIDRC-0
- Motors bez oglītēm.
- Spilgts LED darba vietas apgaismojums.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Akumulatora līmeņa indikators rāda atlikušo uzlādes līmeni.
Īpaši kompakta 112 mm garuma konstrukcija ļauj sasniegt grūti sasniedzamas vietas.
Metāla jostas āķis ļauj ātri un viegli pakārt instrumentu.
Uzgaļu ieliktnis, vadāms ar vienu roku ar fiksatoru, sniedz iespēju ātrāk un ērtāk mainīt uzgaļus.
Darbojas ar visiem „Milwaukee® M18™” akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 0,8 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 0–3600 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Maks. griezes moments | 190 Nm |
| Triecienu skaits | 0-4900 tr./min |
| Tips | Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions







