Akumulatora instrumentu komplekts MAKITA DLX2432TJ
Komplektācija: akumulatora urbjmašīna DDF486Z, akumulatora trieciena skrūvgriezis DTD153Z, 2x5 Ah akumulatori, lādētājs, koferis.
Apraksts
Akumulatora urbjmašīna DDF486Z:
- Ļoti viegla un jaudīga urbjmašīna profesionālam darbam.
- Elektroniskā aizsardzība pret pārslodzi.
- Integrēts LED apgaismojums.
- Ērts, gumijots rokturis.
| Apgriezienu skaits | 0–500/2100 apgr./min |
| Svars | 2,6 kg |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 50 mm |
| Maks. griezes moments | 130/65 Nm |
| Skrūvēšanas sajūga pozīcijas | 21 |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 74 dB(A) |
Akumulatora trieciena skrūvgriezis DTD153Z:
- Jaudīgs motors bez oglītēm.
- Uzticama uzgaļu stiprināšana.
- Ērts, gumijots rokturis.
- Instrumentā un akumulatorā iemontēta elektroniskā aizsardzības sistēma nodrošina instrumenta izslēgšanos, kad uzlādes līmenis nokrities līdz minimumam. Tā tiek taupīts akumulators un paildzināts tā kalpošanas laiks.
- Integrēts LED apgaismojums.
| Apgriezienu skaits | 0–3400 apgr./min |
| Svars | 1,3 kg |
| Triecienu skaits | 0–3600 tr./min |
| Maks. griezes moments | 170 Nm |
| Skrūves skrūvēšanas diametrs | M4–M8 |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M5-M16 |
| Vibrācijas līmenis | 13 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 107 dB(A) |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas / Skrūvgrieži / Urbjmašīnas / Komplekti |
| Standarta piederumi | 2x5 Ah akumulatori, lādētājs, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.








