Akumulatora instrumentu komplekts MAKITA CLX004SAJ
Komplektācija: akumulatora urbjmašīna DF332, akumulatora trieciena skrūvgriezis TD111, 2 x 2,0 Ah akumulatori, lādētājs, Makpac koferis.
Apraksts
DF332
| Apgriezienu skaits | 0–450/0–1500 apgr./min |
| Svars | 1,2 kg |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 10 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 28 mm |
| Maks. griezes moments | 35/21 Nm |
| Patrona | 0,8–10 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 154 x 66 x 236 mm |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 72 dB(A) |
TD111
| Apgriezienu skaits | 0–3000/0–1300 min⁻¹ |
| Svars | 970 g |
| Maks. griezes moments | 135 Nm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 135 x 66 x 229 mm |
| Triecienu skaits | 0–3900/0–1600 min⁻¹ |
| Skrūves skrūvēšanas diametrs | M4–M8 |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M5–M14 |
| Vibrācijas līmenis | 12,5 m/s² |
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/4" |
| Trokšņa līmenis | 105 dB(A) |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Komplekti / Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas / Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2x2,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, lagaminas Makpac |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


